Když hledáte dětskou pohovku

Při hledání dětské pohovky, židle nebo jiného sedacího nábytku vždy přemýšlejte o tom, co kupujete. Dětská pohovka musí být schopna vydržet všechny druhy drsných podmínek, i když je postavena pro děti. Zeptejte se také, s čím budete používat, kde bude umístěn ve vašem domě? Je stavět na poslední? A bude schopen odolat hrubé hře mého dítěte? Stojí za to peníze? Zde je několik klíčových rysů, které byste měli hledat, když hledáte nákup dětského nábytku:

Tvrdé dřevo nebo měkké dřevo?

Pokud je pohovka nebo židle postavena z měkkého dřeva namísto tvrdého dřeva, nebude to trvat velmi dlouho, proto se domníváme, že tvrdé dřevo je mnohem lepší materiál, který lze použít při stavbě rámu. Dává pohovce mnohem silnější a robustnější strukturu. Zvláště pokud máte na mysli drsnou a rozbitou dětskou hru.

Jak je fixováno společně?

Je židle lepená? Šroubovaný? Nebo slepené? Nejlepší je mít všechny tři, ale všechny budou v pořádku, pokud bude rám vyroben z tvrdého dřeva. Vědět, že pohovka je držena společně pevně vám dává klid, že se nerozpadne, zatímco vaše dítě sedí nebo hraje na pohovce. A méně pravděpodobné, že by to bylo zraněno.

Jsou paže pohovky nebo židle podle standardů?

Zjistil jsem, že mnoho dětských pohovky postrádá jednoduchý požadavek, pevnou ruku. Tím mám na mysli lepenku. Pomáhá poskytnout pohovce mnohem bezpečnější pocit, pokud máte dětskou pohovku s lepenkou chybí, můžete cítit rám uvnitř a špatnou výplň pěny. Mnoho dětí stoupá a skáče na paže židle, takže lepenka je tam pro určitý účel. Zabraňuje tomu, aby se dřevo rámu zlomilo a fungovalo jako záchranná síť, pokud by se rozkládací pohovky rozdělily, zastaví jakékoliv zlomené dřevo, aby se rozdělilo a zranilo vaše dítě. Takže když půjdete ven a koupíte pohovku nebo židli pro vaše dítě, ujistěte se, že máte dobrý pocit z toho.

Jaká je polstrování?

Mnoho dětských sedacích souprav na trhu je špatně provedeno s tenkým a levným polstrováním, dělají to proto, aby ušetřily náklady, protože pěna je poměrně drahá. Vždy je nejlepší vybrat si dětské stoly a židle, která je dobře polstrovaná .. Nebude jen pohodlnější, bude také bezpečnější tím, že ochrání vaše dítě před nárazy, pokud by měly spadnout a bang se na pohovce.

Jaké je sedadlo?

Má základna sedáku popruhy nebo je to jen dřevo, 95% dětských pohovky má tenkou dřevěnou sedačku, což vůbec není dobré. Jak všichni víme, že děti chtějí skočit a hrát si na pohovkách a židlích, tak to musí

být schopen odolat těmto podmínkám, takže bude trvat dlouho. Zjistil jsem, že sedadla vyrobená z popruhu jsou mnohem odolnější a pravděpodobnější, že vydrží a také se cítí pohodlněji koberec dětský.

Jaké tkaniny jsou nabízeny?

Zeptejte se na vzorek tkaniny nebo faux kůže, tak můžete cítit to .. Tkané látky trvají déle a odolnější než tenčí a méně pravděpodobné, že to roztrhnou, je také dobrý nápad se zeptat, jestli to je oheň retardant, ze zákona všechny textilie používané v dětském nábytku nebo oděvu musí mít tento požadavek, pokud ho nekupují. Pokud je požadavek na důkaz, požádejte o kopii osvědčení fr. Většina dětských sedacích souprav, které naleznete v obchodech za 24 až 60 liber bude nižší tkaninou nebo fauxovou kůží, což není dobrá vlastnost, kterou potřebujete k tomu, aby se jednalo o těžké tkaniny nebo umělé kůže, používané v klubech, hotelech, školách, školkách, denních centrech. Bohužel, většina lidí nejdříve zkontroluje návrhy, styly nebo textilie, než zkontroluje trvanlivost použitých materiálů. Je dobré se ujistit, že pohovky vašeho dítěte zahrnují jak trvanlivost, tak krásu. Vyberte si barvy a vzory, které by dospělí i děti mohli ocenit. Bílá nebo bledá barva pohovky. Tento typ dětské pohovky může způsobit pouze práci pro vás. Vzhledem k tomu, že děti mají tendenci skočit na pohovky a nechat špínu za sebou, je nejlepší vybrat si tmavší barevné tkaniny. Takže nebudete muset často vyčistit, protože tmavá barva může skrývat nečistoty po celé měsíce.

Chcete-li si zakoupit trvanlivou pohovku, pečujte o sedací soupravy, které by mohly vydržet rozlití kapalin, drsnost, špínu a další zneužívání. Děti budou děti. Takže musíte vybrat pohovku, která by mohla splnit úroveň vašeho dítěte.

Reklamy